نشانه ثبت شده آذرلوله

ENGLISH

درباره ما

اطلاعاتی در‌زمینه عملکرد و تاریخچه آذرلوله

یک تیوب ساده، این نگاه به لوله، تولید آن را ساده و بی دردسر
می نمایاند. پس چرا برای ما اینگونه نیست؟

ما به همان تیوب ساده به عنوان مفصل میان مایه حیات با دستان پاک یک کودک، لیوان آب یک مادر، زمین تشنه گندم یک کشاورز و ... نگاه می‌کنیم. حالا تعریف عوض شد. کنترل، دقت، تعهد و کیفیت محصول ما تعیین کننده نوع و کیفیت حیات خواهد بود. از این روست که ما اعتقاد داریم:  ‮‬”ماییم، در مسیر هر جریان‟

مدیر عامل

شـرکـت آذرلـــوله در سال ۱۳۸۰ در شهـــرک صنعتی شهید رجایی تبریز تأسیس و به بهره برداری رسیده است و با رساندن تولید سالانه خویش از ۸۰۰۰ تن به ۱۰۰۰۰ تن در ســال و تولید لوله های آبرسانی و فاضلابی به یکی از تأمین کنندگان بازارهای مصرف کشور تبدیل گشته است.در ســال ۱۳۸۷ واحــد تولیــد اتصــالات در انــواع مختــلف نیز به زیر مجموعه های شرکت پیوست. علاوه بر آن لوله های پوش فیت
(Push Fit) در دو نوع R و U از تولیــدات دیگر آذر لــوله می باشند. با تدوین استانــدارد لوله های آب باران (ناودانی)، این لـــوله ها نیز به عنوان بخشی از تولیدات آذر لوله عرضــه گردیدند و در حال حاضر این شرکت توانـــایی تولید انواع لوله های آبرسانی ،فاضلاب زیرزمینی بدون فشار،  فاضلاب ساختمان، انتقال آب باران، لوله های مخابراتی و  اتصــالات U-P.V.C بر اسـاس استاندارد های  9119, 9118, 2-13361, 1-12142, 11105 , (1329, 1401  2-1452, 12200, 16873  EN DIN) و در دو نوع چسبی و پوش فیت را داراست.

اقدامات و تحقیقات گسترده واحد تحقیق و توسعه این شرکت در زمینه نیازها و مشکلات موجود در راه صنعت لوله و اتصالات بوده و از همین جهـت محصــولات ما هر نســل با نســل پیشین متفاوت بوده و نیز سبد محصــــولات آذر لوله با این وجود است که متمایز از رقبا نمایان شــده است و این فاصله بسیار معنادار است. از همیـــن جهت اســت که بسیــاری از رقبـــا از مسیــری نادرست سعی در نمــونه‌برداری و ایجاد تشــابه با مـا می‌باشند  اما مصرف کننده گرامی بدانید که هر آذری، آذرلوله نیست!

تحقیق و توسعه

با تــوجّـه به نیــاز روز افــزون صنــعت تولیــد لـولـه هـای U-P.V.C به نــوآوری ها و محصــولات جدیــد، واحــدR&D   شرکت آذر لوله با بررسی مستــمر نیــاز های جــامــعــه و بررسی نواقص سیستم های لوله کشی، اقــدام به طراحی محصولات جدید  جهت تولید محصولات جـدید  می نماید و همواره  سعی در انطباق محصولات و بـار علـمی این شرکت با صنعت دنیا می نماید.

اجرا و پشتیبانی توسط مشاور ارتباطات ترنج، تمامی حقوق محفوظ است.

فیسبوک

برند ما

دانلودها

تازه ها