نشانه ثبت شده آذرلوله

ENGLISH

مرکز برند

فلسفه برند و خطوط راهنمای کاربری برند

برندی را ساختیم، با عشق، روح و زندگی. ما اجازه نفس کشیدن و زندگی با مخاطب را به آن دادیم تا کمک کند، الهام بخشد و نوید بخش زندگی با کیفیتی بهتر باشد. این برند را، آذرلوله خواندیم. او نیاز دارد تا از راهی درست با دیگران در تماس باشد. باید آن را بشناسیم و بدانیم چگونه با او رفتار کنیم، به بیان دیگر باید اصول درست استفاده از این برند را بدانیم.

در اینجا ما مواد، ابزار و محتواهایی را جهت کمک به استفاده بهتر از برند آماده کرده‌ایم. لطفا با دقت به آنها توجه کرده و با استفاده از آن تحت قوانین حقوق مولف و با توجه به خطوط راهنما، ما را در رشد برند آذرلوله یاری دهید.

عصاره

ما در مسیر هر جریان هستیم.

این فلسفه برند آذرلوله است که تداعی گر آب، خلوص و هدایت در مسیری صحیح است. ما خواستیم تا در هر جریانی، مسیری فراهم کنیم.

ارزش

ارزش برند ما بر مبنای کیفیت محصول تولیدی و احترام به حقوق مصرف کننده بنا شده است. ما در تلاش برای حصول آن با کار روی معماری و ظاهر یکپارچه برند و تفکر واحد در میان کارمندان است.

راهبرد

توسعه بازارهای منطقه ای و حضور پررنگ تر و قوی تر به عنوان برندی مطمئن، باکیفیت و قدرتمند.

نشانه

نشانه فارسی آذر لوله، چنانچه در پایین می‌بینید، بر اساس محاسبات و اصول دقیق ریاضی طراحی شده است. لطفا در هنگام بازاجرا به این مسائل دقت کرده و در مقیاس های بزرگ نیز بر اساس همین مبانی نشانه را اجرا کنید. البته شما میتوانید فایل دیجیتال نشانه را در فرمت های مختلف دانلود کنید.

رنگ

ما دو رنگ اصلی و چهار رنگ فرعی برای برند در نظر گرفته که می توان از شید‌های مختلف آنها نیز بهره گرفت. لطفا دقت داشته باشید که رنگ ها ضربان حیاتی برند بوده و نباید آنها را تغییر داد. در پایین ما مقادیرRGB و CMYK و HEX و PANTONE و فایلهای فوتوشاپ و ایلاستریتور را برای استفاده آماد کرده‌ایم.

PANTONE 320 C

C90, M10, Y30, K0

R0, G163, B180

#00a3b4

 

C90, M50, Y60, K30

R21, G86, B85

#155655

 

C0, M40, Y80, K0

R250, G167, B54

#faa74a

چیدمان

ما برای برند و مواد تبلیغاتی چیدمان استانداردی را طراحی کرده ایم که در هر کاربری باید آن را مد نظر قرارداد. این کار شخصیت یکپارچه برند را در هر شرایطی حفظ خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر و یا نیاز به موارد خاص با ما تماس حاصل نمایید.

خط قرمز

ما برای کاربری نشانه و برند، خطوط قرمزی تعریف کرده‌ایم که لزوما نباید از آنها عبور کرد.

این ها نقاطی هستند که باید در مواجهه با آنها توقف کرده چرا که خسارات جبران ناپذیری در طولانی مدت بر پیکره برند وارد خواهد آورد. لطفا توجه فرمایید.

لوگو برای استفاده در در رسانه های مختلف باید توسط فضایی خالی و سفید در هر کاربری احاطه شود. این فضا از ایجاد مزاحمت سایر عناصر برای لوگو جلوگیری کرده و تضمینی برای خوانایی و دیده شدن نشانه است.

AI

PDF

AI

EPS

PS

PANTONE 294 C

C100, M80, Y0, K20

R2, G63, B136

#023f88

 

C30, M20, Y100, K0

R189, G182, B50

#bdb632

 

C40, M10, Y20, K0

R153, G195, B199

#99c3c7

AI

PDF

نسبت را تغییر ندهیم

متن اضافه قرار ندهیم

روی زمینه همرنگ استفاده نکنیم

رنگ را تغییر ندهیم

پرسپکتیو ندهیم

روی زمینه شلوغ
استفاده نکنیم

شفافیت را تغییر ندهیم

جلوه ندهیم

به شکل خطی
استفاده نکنیم

تایپوگرافی

بهتر است در مواد تبلیغاتی و رسانه های مرتبط از قلم و تایپ اختصاصی آذرلوله استفاده شود. شما می توانید خانواده تایپ ما را ببینید و آن را از طریق پیوندهای پایین دانلود کرده و استفاده کنید.

Open Sans Regular

TTF

اجرا و پشتیبانی توسط مشاور ارتباطات ترنج، تمامی حقوق محفوظ است.

فیسبوک

برند ما

دانلودها

تازه ها