درباره آذرلوله

اطلاعاتی در‌ زمینه عملکرد و تاریخچه آذرلوله

یک تیوب ساده، این نگاه به لوله، تولید آن را ساده و بی دردسر

می نمایاند. پس چرا برای ما اینگونه نیست؟

ما به همان تیوب ساده به عنوان مفصل میان مایه حیات با دستان پاک یک کودک، لیوان آب یک مادر، زمین تشنه گندم یک کشاورز و … نگاه می‌کنیم. حالا تعریف عوض شد. کنترل، دقت، تعهد و کیفیت محصول ما تعیین کننده نوع و کیفیت حیات خواهد بود. از این روست که ما اعتقاد داریم:

  ”ماییم، در مسیر هر جریان‟

مدیر عامل

شـرکـت آذرلـــوله در سال ۱۳۸۰ در شهـــرک صنعتی شهید رجایی تبریز تأسیس و به بهره برداری رسیده است و با رساندن تولید سالانه خویش از ۸۰۰۰ تن به ۱۰۰۰۰ تن در ســال و تولید لوله های آبرسانی و فاضلابی به یکی از تأمین کنندگان بازارهای مصرف کشور تبدیل گشته است.در ســال ۱۳۸۷ واحــد تولیــد اتصــالات در انــواع مختــلف نیز به زیر مجموعه های شرکت پیوست.

علاوه بر آن لوله های پوش فیت (Push Fit) در دو نوع R و U از تولیــدات دیگر آذر لــوله می باشند. با تدوین استانــدارد لوله های آب باران (ناودانی)، این لـــوله ها نیز به عنوان بخشی از تولیدات آذر لوله عرضــه گردیدند و در حال حاضر این شرکت توانـــایی تولید انواع لوله های آبرسانی ،فاضلاب زیرزمینی بدون فشار،  فاضلاب ساختمان، انتقال آب باران، لوله های مخابراتی و  اتصــالات U-P.V.C بر اسـاس استاندارد های  9119, 9118, 2-13361, 1-12142, 11105 , (1329, 1401  2-1452, 12200, 16873  EN DIN) و در دو نوع چسبی و پوش فیت را داراست.

آذر لوله در سال ۱۳۹۰ به عنوان یکی از صد برند برتر استان آذربایجان شرقی برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.

برندهای ما

آذرلوله برند اصلی و مادر ما است که با هدف تولید و عرضه محصولات باکیفیت در زمینه لوله و اتصالات با کاربری شهری، صنعتی و کشاورزی (آبیاری تحت فشار، انتقال آب و فاضلاب، مصارف مخابراتی و پتروشیمی و ...) شکل گرفت.
اینجا کلیک کنید
آذر پایپ آکام برند دیگری است که با هدف کمک به ایجاد بازاری رقابتی و تولید و صادرات محصول به کشورهای همسایه و بازارهای نو ایجاد شد.آذر پایپ آکام برندی جوان بوده و متخصصین بازاریابی و برندینگ مشاور ما در حال کار روی آن جهت حضوری قدرتمند و موثر در بازار هستند.
اینجا کلیک کنید
آذر تولید کننده انواع اتصالات U-P.V.C به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت تولیدی و صنعتی آذر لوله ( تولید کننده لوله های U-P.V.C ) در سال ۱۳۸۷ در واحدی مجزا آغاز به کار نموده و محصولات خود را با نام آذرلوله به بازار عرضه می نماید.
اینجا کلیک کنید
Previous
Next